"Bayer AG" vertimas į lietuvių

Bayer AG yra "Bayer AG" vertimas į lietuvių.

Bayer AG
+ Papildyti

vokiečių - lietuvių žodynas

  • Bayer AG

    Im August 2001 erhielten die Niederlande einen Antrag von Bayer AG für Spirodiclofen.

    2001 m. rugpjūčio mėn. Nyderlandams buvo pateikta bendrovės Bayer AG paraiška dėl spirodiklofeno.

  • Rodyti algoritmiškai sugeneruotus vertimus

Automatiniai Bayer AG vertimai į lietuvių

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Papildyti

"Bayer AG" vertimai į lietuvių kontekste, vertimo atmintis