"Jerry Yang" vertimas į lietuvių

Jerry Yang yra "Jerry Yang" vertimas į lietuvių.

Jerry Yang
+ Papildyti

vokiečių - lietuvių žodynas

  • Jerry Yang

    Jerry Yang (Unternehmer)

  • Rodyti algoritmiškai sugeneruotus vertimus

Automatiniai Jerry Yang vertimai į lietuvių

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Papildyti

"Jerry Yang" vertimai į lietuvių kontekste, vertimo atmintis