"Magna Carta" vertimas į lietuvių

Magna Carta Libertatum yra "Magna Carta" vertimas į lietuvių.

Magna Carta
+ Papildyti

vokiečių - lietuvių žodynas

  • Magna Carta Libertatum

    proper
  • Rodyti algoritmiškai sugeneruotus vertimus

Automatiniai Magna Carta vertimai į lietuvių

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Papildyti

"Magna Carta" vertimai į lietuvių kontekste, vertimo atmintis